Kuba: Varadero
Informácie o destinácii Varadero
Hotel Iberostar Playa Alameda****+
od 1 627,00 EUR
Stredisko: Varadero, transfer z letiska Havana cca 3 hod.

Poloha: romantický hotelový komplex sa nachádza pri dlhej a širokej pláži s jemným pieskom. Od centra strediska Varadero je vzdialený približne 15 km. V blízkosti sa nachádza národný park.

Ubytovanie: vkusne zariadené priestranné izby majú kúpeľňu s vaňou a sprchou, WC, bidet a fén, klimatizáciu, telefón, TV so satelitnými pro- gramami, minibar, sejf, CD prehrávač, rýchlovarnú kanvicu a terasu alebo balkón. Možnosť ubytovať rodinu s 2 deťmi (1 prístelka).

Stravovanie: All inclusive – plná penzia formou bu- fetových stolov + snacky / drobné občerstvenie 24 hodín denne + popoľudňajšia káva s koláčikmi + nealko a všetky miestne (a niektoré medzinárodné) alko nápoje počas celého dňa. Možnosť večere v špecializovanej reštaurácii po predchádzajúcej rezervácii (1x týždenne).

Vybavenie: k pohodliu hotelového komplexu prispieva veľkolepá vstupná hala s recep- ciou, barom, hlavnou (bufetovou) reštauráciou, 2 a’la carte reštaurácie, snackbar, bar pri bazéne / pláži, suvenírový obchod, kiosk a kaderníctvo. Srdcom rozsiahleho hotelového rezortu je tropická záhrada s bazénom s oddelenou detskou časťou (lehátka, slnečníky pri bazéne i na pláži sú zdarma vrátane plážových osušiek). Miniklub, animačné programy a večerné predstavenia, aero- bik, biliard, šach, fitnes, stolný tenis, požičovňa bicyklov, tenis, bedminton, volejbal, basketbal, windsurfing, plachtenie. Za poplatok: masáže a potápanie.

Názor CK: pokojné prostredie, komfort, romantika a relax v exotickom prostredí.

Dostupnosť kapacity: január - máj, júl - september
Ubytovanie: 8/10/11 dní
Doprava: letecky

Partner: Leonardo
Zľava 3% pre držiteľov Cruiser Club Card
 
Eurokalkulačka
EUR
SKK
1 EUR = 30,1260 SKK